عمل زیبایی

روز خوشم که چربیم بالاس.قرصامم که قوز بالا قوزه. دیروزم صبحانه کله پاچه خوردم تا خرخره.الانم دلم چیپس و پنیر میخواد .غیر از ماست خامه و شیر میهن 3درصد به هیچ شیر و ماستی هم لب نمیزنم.تو سوپ و شله زرد و هر غذای شل دیگه امکان نداره کره حیوانی نریزم .اصلا هم چاق نیستم bmi  ام هم 22 اس. آممممممممممما... امان از این سکته قلبی که کل خاندان پدریم رو تار و مار کرد...(مامانی .اقاجون. عمو حسین .عمورضا.اشرف خاله جان خاله بابام)بقیه هم که تار و مار نشدن تیکه پاره شدن ( عمل باز قلب و تعویض حداقل دو رگ) که بابا و خاله افی و اقا دایی و خاله گوگوش جزو گروه دومن... بقول بابا میگه از کل فامیل عریض و طویلمون 3 نفرو نصفی موندن... (اخه طفلکی خاله گوگوش 3-4 ساله که یک طرف بدنش در اثر سکته فلج شده و رو ویلچره و هیچکاری بدون پرستارش نمیتونه بکنه بابا هم بهش میگه نصفه خاله)...

اینا رو نگفتم ناراحت بشین گفتم اگه منم تا 30 سالگی قلبمو عمل کردم اصلا تعجب نکنین همه جا پر کنین عمل زیبایی قلب انجام داده ضایع نشم.

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
سامان

خدا کنه تا 120 سالگی عمر کنی انشا الله . راستی ما کلی به این کلبتون عادت کردیم و نوشتهاتون دلتون می آید مارو ازش محروم کنید ؟؟؟